Ana Sayfa        Hakkımızda         Resim Galerisi           
       
   
 
     
       
       
  Konfeti 30cm   Konfeti 40cm Konfeti 50cm Konfeti 60cm
         
      Konfeti :
Düğün, balo vb. eğlencelerde, spor karşılaşmalarında serpilen, kesilmiş renkli kâğıt parçaları Parti, düğün ve davetlerinizde masalarınızın üzerine serpiştirebilir, çok şık sofralar yaratabilirsiniz.
Çocuk partilerinde konfetileri havaya saçılabilir. Düğünlerde gelin ile damadın yoluna serpebilir, bir ışıltı yaratabilirsiniz.
  Konfeti Yağmuru Konfeti Yağmuru
    Kullanım Şekli :
Ürün çalkalanır ve dik olarak 30-40 cm uzaklıkta tutulur. Depolama ve kullanıma için oda sıcaklığı yeterlidir. Plastik, vernikli ve boyalı yüzeylerde kullanılmaz. Tıkanıklığı ve sıkışıklıkta ürünü hemen düz şekilde aşağıya doğru tutulur sonra çevirerek kullanılmaya başlanır.
Uyarı :
Basınç kabı; ürünü, güneş ışığından ve 50 C° yi aşan ortamlardan uzak tutunuz. Kabı delmeyiniz veya boş kutuyu ateşe atmayınız. Ürünü yalın ve çıplak ışıklı yüzeylerde kullanmayınız. Ürün ateşe, yanıcı madde üzerine sıkılmaz. Uygulama sırasında sigara ve yanıcı aletler kullanılmaması tavsiye edilir. Rüzgarlı ve esintili ortamlarda kullanılmaz. Havadar ve uygun ortamlarda kullanmanız tavsiye edilir. Çocuklardan uzak tutunuz. Hava basınçlı konfeti yanma ve patlama özelliği yoktur.
ALT KISIMDA BULUNAN OKLARIN ALTINDAN VE ÜSTÜNDEN İKİ EL İLE SIKI TUTARAK OKLARIN YÖNÜNE DOĞRU ÇEVİRİNİZ.
Ürün 0-14 Yaş arası kullanımı yasaktır.
Ürün markası: CE MADE IN CHINA
 
    KONFETİLER    
VOLKANLAR  
KAR SPREYİ  
     
     
   

 

Company
2010- 2016
YALTIRAKLI